STRONA GŁÓWNA »O nas »

Wyszukaj w serwisie

cena minimalna cena maksymalna w dziale  

O nas

Istniejący od przeszło 20 lat sklep rowerowy TYTAN kieruje swoją ofertę zarówno do profesjonalistów jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dwoma kółkami. 

 

To co nas wyróżnia spośród innych sklepów rowerowych na terenie Radomia to nie tylko wyjątkowo bogaty asortyment, ale także nabyte przez lata doświadczenie w branży oraz prawdziwa rowerowa pasją jego pracowników. Są to cechy, które decydują o konkurencyjności sklepu na rynku. 

 

Każdy miłośnik jazdy na rowerze może liczyć tu nie tylko na miłą obsługę, ale również na fachową pomoc i wyczerpujące informacje dotyczące oferowanego sprzętu i akcesoriów. Co więcej TYTAN zajmuje się także składaniem profesjonalnych rowerów na życzenie klienta, a ponadto prowadzi autoryzowany serwis sprzętu rowerowego. 

 

Działalność naszego sklepu wykracza poza sferę wyłącznie biznesową. Obejmuje bowiem również współpracę przy organizacji wyścigów rowerowych oraz profesjonalny serwis sprzętu dla zawodników, którzy jeżdżą w barwach naszego sklepu.

 

Swoim Klientom oferujemy rowery, części i akcesoria wiodących marek. Miłośnicy kolarstwa znajdą tu także specjalistyczną odzież i obuwie. W ofercie znajdują się m.in. rowery AUTHOR, KTM, TREK, SPECIALIZED. Na asortyment części i akcesoriów składają się setki produktów czołowych producentów.