STRONA GŁÓWNA »finish line »

Wyszukaj w serwisie

cena minimalna cena maksymalna w dziale  

finish line

Teflon Plus

Wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem Teflonu® firmy DuPont. Łatwo wnika do wnętrza smarowanych komponentów tworząc czystą powłokę o woskowej konsystencji do której nie przywiera kurz. Przeznaczony do jazdy w suchych warunkach i przy wysokim zapyleniu.

Teflon Plus cena: 20.90 zł

Ceramic Wet Lube

Najbardziej zaawansowany olej syntetyczny. Zawiera fluoropolimery i jest wzbogacony ceramicznie azotkiem boru. Tworzy czystą i bardzo trwałą powłokę smarującą. Wydłuża żywotność i sprawność zespołu napędowego. Przeznaczony do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych.

Ceramic Wet Lube cena: 27.90 zł

Ceramic Grease

Najbardziej zaawansowany smar do łożysk firmy Finish Line. Wzbogacony ceramicznie zawiera najlepszej jakości syntetyczne oleje. Zapewnia optymalną pracę wkładów suportu, piast i łożysk sterów. Dzięki zabezpieczeniu łożysk ceramicznymi cząstkami obniżone jest tarcie i powstające ciepło, co wpływa na ich żywotność oraz cichą pracę. Chroni przed powstawaniem rdzy pod wpływem słonej wody. Doskonały do smarowania linek, mostków, wsporników siodeł oraz wszelkich gwintowanych części.

Ceramic Grease cena: 35.90 zł

Bike Wash

Złożony środek do mycia roweru ulegający biodegradacji.

Bike Wash cena: 39.00 zł

Premium Bike Care

Zestaw umożliwiający usuwanie zabrudzeń z napędu rowerowego

Premium Bike Care cena: 77.00 zł